Sophy

Naděje umírá tehdy, kdy jí to my dovolíme

Kalendář

Statistika

Odkazy

webgarden|zone

Ukázkový odkaz

Počítadlo

TOPlist

Pro tebe cokoliv

1. kapitola

Slash 18+

Měsíc svítil do chodby ve druhém patře a házel své stříbrné paprsky na postavu muže a mladíka, kteří se vášnivě líbali. Ani jeden z nich nevnímal svět kolem jenom své naprosto odlišné identity, které se v tomto jedinečném okamžiku vpíjely do sebe a vytvářely naprostou dokonalost.

Mladík se na chvíli odtrhl a ostražitě se rozhlížel po obou koncích chodby a pátral v matném měsíčním světle jestli neuvidí nějakou tu nežádoucí osobu, která by je mohla šmírovat. Když nic nenašel podíval se do profesorovy tváře v níž se odrážel chtíč a touha, jen ta jeho prokletá ústa, která tak skvěle líbala byla stažena do posměšného úsměvu, pro tu tvář tak typického.

Copak pane Pottre, hledáte někoho do trojice nebo jen pro „to“ hledáte nějaké publikum?“ zeptal se posměšně profesor a přimáčkl chlapce na tvrdou zeď až vyjekl, bezděčně se vrhl na jeho ústa a brutálně je drancoval svým hbitým jazykem, jež byl hoden svého pána a prozkoumával všechna zákoutí chlapcových úst.

Harry byl zaskočen útokem na svá ústa, ale musel uznat, že se mu ta divoká hra začala líbit a to hlavně určité části jeho těla, která se začala probouzet k životu.

Harry se naposledy pokusil odtrnout svého profesora od svých úst. Jeho pokus byl ovšem neúspěšný a doprovázen značnou nelibostí muže, který na to reagoval silnějším skousnutím mladíkova spodního rtu. Přece jen se po chvíli od něj odtáhl a podíval se mu do očí a hledal v nich důvody jeho odtažení. To co v nich však uviděl bylo to samé, co cítil a chtěl on.


Tak, kdepak je zakopaný pes pane Pottre, zase se nemůžete rozhodnout co chcete, tak jako vždy?“ zasyčel Pottrovi do tváře.


Já jen, že škola je plná studentů.“ vyklopil Harry a stočil svůj pohled zpět do chodby.


To je mi naprosto známé, že škola je plná studentů, právě jsem se totiž s jedním líbal, než mě nějaký trubec přerušil.“ řekl nevrle a pokračoval ve svém proslovu

Koukám, že nám to dneska opravdu pálí, už jste se naučil i používat dedukci, co od vás mohu ještě čekat, co kdybyste rozpohyboval, taky něco jiného než vaše stupidní myšlenky, pane Pottre!“ zavrčel Snape a čekal na reakci, v podstatě čekal na cokoliv, co by mu pomohlo od jeho již velkého problému, který se nebezpečně dotýkal látky jeho spodního prádla.


Co když někdo přijde a uvidí nás tady a spolu?“ řekl chlapec nejistě a hrál si s profesorovými knoflíčky na jeho černém hábitu.


Ale ale, pane Pottre, snad se nebojíte, že se vám váš malý Pottřík v takovýhle situaci nepostaví, měl by jste se naučit čelit všem překážkám.“ dodal skoro až laškovně obávaný profesor a prohlížel mladíkovy ruce v bledém měsíčním světle, které si hrály s jeho knoflíčky


Problémy tohoto typu opravdu nemám pane profesore.“ odvětil rozhořčeně. V podstatě měl úplně opačné problémy, stačilo se nacházet v profesorově blízkosti a měl tam dole permanentního stojáka, díky Merlinovi za hábity.


Nejsem žádnej exhibicionista.“ vyhrkl na profesora a čekal na jeho reakci, ale to, že se začne smát, to opravdu bylo nad rámec jeho očekávání, to bylo poprvé, kdy slyšel jeho smích, byl rád i když byl na jeho adresu.


Takže náš zlatý nebelvír prý není exhibicionista, no to vidím na každé hodině lektvarů pane Pottre.“ dodal tím svým typickým ledovým hlasem


Pokud vím, tak máte ve svém vlastnictví jeden určitý plánek, tak ho taky někdy použijte na něco užitečného“ zavrčel na něj a ovládl svoji touhu se na chlapce hned vrhnout.


Harry se vykašlal na plánek, stejně ho neměl s sebou. Vrhnul se na svýho profesora, bál se totiž toho, že kdyby víc váhal, že by odešel a on by zase skončil u Uršuly na záchodcích.


V podstatě ta nejistota, že se tu někdo ukáže byla vzrušující. Vzrušující na tolik, že teď to byl o, kdo se rozhodl plenit ta krutá ústa svého profesora. Ten mu však nezůstával nic dlužen, to co mu Potter dělal jazykem mu on vracel vášnivým zkoumáním chlapcova těla. Byli na sobě nalepeni a jejich erekce se o sebe třeli ve stále se zvyšujícím tempu.


Harry to už nemohl vydržet a rozhodl se jednat, strhnul z profesora hábit a hodil ho dolu k nohám a kleknul si na něj, pak se začal věnovat zapínání na profesorových kalhotách, chtěl ho uspokojit svým mrštným drzým jazýčkem.


Profesor měl však pro dnešek jiné plány. Žádná předehra, laskání už bylo dost a nechtěl se udělat do mladíkovy pusy. Odtrhl chlapce od sebe a zavelel mu na všechny čtyři, hned poslechl a jako poslušný pejsek čekal, co sním jeho páníček udělá. Severus si mezitím stáhnul dolu kalhoty i se svými černými boxerkami a přikleknul za chlapce, který na něj nedočkavě čekal.


Místo, aby mu hned stáhnul kalhoty od pyžama dráždil ho svým žaludem přes látku kalhot přesně v místě jeho vstupu. Harry nesouhlasně zavrčel.


Pak už to však nevydržel, zaháknul své dlouhé štíhlé prsty za gumu kalhot a prudce škubnul, ozval se trhavý zvuk látky a kalhoty se sesuly dolu k zemi. Severus na nic nečekal, zamumlal nezbytné lubrikační kouzlo a ihned do něj zabořil svoji tepající erekci. Na nic nečekal a začal přirážet, tak divoce jakoby to mělo být to poslední, co na tomhle světě udělá.


Harry tušil, že dneska to bude bez přípravy a asi trochu bolestivé, ale stejně jak do něj profesor zajel, tak táhle zavyl, bolestí a chtíčem zároveň a začal vycházet jeho pohybům vstříc.


Severus začal divoce zpracovávat jeho erekci přesně ve stejných intervalech , ve kterých přirážel, občas mu sice prohmátnul i kulky či ho štípnul do bradavek, ale nejvíc se věnoval jeho penisu a své divoké jízdě.


Netrvalo dlouho a Severus se do něj udělal,v podstatě se udělali oba najednou, hned jak Severus poznal, že se blíží jeho vrchol, tvrdě zmáčkl chlapcovu erekci, ten mu nadělil vrchovatě svého mlíčí, které teď profesorovi stékalo mezi prsty a kapalo na jeho hábit.


Oba těžce oddechovali a užívali si slastné pocity odeznívajícího orgasmu.


Profesor slezl z chlapce a jeho ulepený penis mu pleskl o stehno. Klekl si vedle Harry a začal hledat hůlku, kterou si nechal v hábitu, který byl uvězněn pod nimi.


Severus ji konečně našel a pronesl čistící kouzlo a hned na to si oblékl své kalhoty a pomohl chlapci vstát. Ten teď stál naproti svému profesoru jen v tričku neboť jeho spodní díl se mu líně válel u nohou.


Zničil jste mi pyžamo pane profesore.“ řekl Harry dotčeně a sehnul se pro ten kus látky u jeho nohou


Vy jste mi zase ulepil můj hábit“ opáčil profesor a ukázal na svůj zmuchlaný oděv, na kterém se rýsovala poslední stopa jejich divoké jízdy.


Jo, ale vy si ho můžete vyčisti, já si to těžko sešiju dohromady.“ řekl Harry smutně a přemýšlel jak to vyřeší. Do věže to nebude problém, použije neviditelný plášť, s kterým přišel, ale v čem bude spát, další noci to netušil, už takhle se mu kluci smáli, jeho mudlovskému oblečení po Dudleyem

Snape jako by u četl myšlenky „To se nějak vyřeší pane Potěre“ řekl a zdvihl ze země svůj plášť.


Dobrou noc“ řekl a odcházel směrem ke sklepení


Dobrou“ zavrčel Potter a šel zpět do věže

Poslední komentáře
26.10.2009 14:07:48: pojde to dalej____ smiley${1}
11.03.2009 19:54:41: Skvělý, jen by mohlo být pokráčko... plánuješ ho, nebo si tu na to zapomněla? :(
05.03.2009 14:38:46: bezvadné!!!
05.03.2009 14:35:55: bezvadné!!!
 
Vše, to co se kolem nás děje má svůj důvod.