Sophy

Naděje umírá tehdy, kdy jí to my dovolíme

Kalendář

Statistika

Odkazy

webgarden|zone

Ukázkový odkaz

Počítadlo

TOPlist

Dárek na rozloučenou VK/SS

1.Kapitola VK/SS 18+

Upozorňuji 18 +
PWP

Komentáře a názory potěší

Dárek na rozloučenou – slash 18+


Páry: SS/VK


Žánr: slash


Varování: sexualní poměr mezi profesorem a nezletilým hostem


Severus se právě chystal dopřát si horkou koupel v profesorské koupelně, která byla blízko jeho komnat. Sice každý profesorský byt, který byl na hradě měl mimo jiné i koupelnu, ale ta byla vybavena jen nezbytným sprchovým koutem, nepostradatelným wc a umyvadlem se zrcadlem. Jen Minerva si u Abuse vydupala, že chce mít vanu i sprchový kout ve své koupelně a tak jejímu přání musel ustoupit celý jeden profesorský byt a vlastně i celý hrad, všechny apartmá se posunuly a tak Severus jako nejmladší člen profesorského sboru skončil v podzemí hradu.


Sice nebyl merlin-ví jakým zastáncem vyvalováním se v horké vaně, ale přece jen v podzemí byla pěkně studená kláda, kterou jen stěží zaháněl ve svém sprchovém koutě.


Salazarova koupelna, jak se jí mezi zdmi hradu říkalo, bylo jedno z nejúžasnějších míst na hradě a také jedno z nejluxusnějších, uprostřed ji vévodil obrovský bazén, s několika stříbrnými kohoutky po straně, v jednom rohu byla zabudovaná vířivka, mimochodem vířivku vynalezly kouzelníci, jednoho večera když neměly co dělat, přímo naproti ní, byla vybudována překrásná replika finské sauny, samozřejmě také vynalezena kouzelnickým lidem. Jinak celá koupelna byla obložena zeleným mramorem a uprostřed největší stěny bylo vitrážové okno se dvěma chlapci, kteří hráli na honěnou.


Severus se sklonil nad bazének a rukou zkontroloval teplotu vody, když zjistil, že je vyhovující, začal si sundávat svůj hábit, pověsil ho na věšák u dveří a pak se vrátil zpátky k bazénku a pokračoval ve svlékaní svršků, pomalu si rozepínal svoji sněhobílou košili, hezky pomalu knoflíček po knoflíčku postupoval svými štíhlými prsty dolu až dospěl k poslednímu, lehkým pohybem si ji stáhnul, přeložil na půl a hodil ji dolu, kde na ni již čekaly černé ponožky a černé kožené polobotky. Jeho hbité prsty si s lehkostí poradily s přezkou pásku, která představovala hada, zakouslého do vlastní ocasu, rozepnul knoflík, stáhnul zip dolu a jeho kalhoty se snesly na zem, Severus je zvedl a opět přeložené v půl putovali na hromádku, zbývali už jen černé upnuté boxerky, ale i ty byly hned odloženy.


Profesor lektvarů tu teď stál nahý a pára, která se v koupelně srážela vytvářela na jeho štíhlém těle potůčky, které se spojovali a putovali, přes štíhlý krk a záda, kde se slévaly až do úžlabinky, mezi jeho pevné bílé půlky.


Severus si stáhnul vlasy černou sametovou stužkou a prohlídnul si svůj výtvor v zrcadle, které viselo přes celou protější zeď, jeho pohled putoval pomalu, přes bledou tvář, svaly na hrudi, na které svítily jeho lehce zrůžovělé bradavky a zakončil ho v cestičce černých chloupků, které na jeho těle svítily jako přistávací dráha, která ústila na jeho z největších předností.


Lehce si projel chloupky, které byly vždy pečlivě zastřižené, nenáviděl džungli v ničem a na ničem, na závěr si lehce přejel po penisu a jemně polaskal i své přiměřeně velké koule, kterou celou tu krásu doplňovali.


Ozvalo se nesmělé, ale rázné zaklepání, dveře se otevřely a v nich stál Viktor v rudém županu.


Přišel jsem se rozloučit profesore“ řekl Viktor a rozvazoval si pásek na županu


A také vám poděkovat za pomoc“ dodal a župan se mu svezl po jeho svalnaté postavě


Stačili mu dva kroky a dostal se do profesorovi blízkosti, přitáhli si ho za hlavu a políbil ho na ústa.


Severus mu nezůstával nic dlužen a jeho vášnivé polibky mu oplácel, využil toho, že byli oba stejně vysocí, chytl Viktora za zadek a namáčkl ho víc na svoji rostoucí erekci.


Viktor pochopil a klek si na kolena a vtáhnul ten žhavý kus svého milence do svých lačných úst a jemně ho sál. Pak se trochu odtáhl a začal Severuse lechtat špičkou jazyku na jeho žaludu a jednou rukou laskat jeho koule, které se mu nalily a přímo řvali po dotyku.


Severus zavyl jako zvíře a přitáhl si mladíkovu hlavu zpět hloub do klína.


Odlepil svůj pohled od mladíkovi hlavy a kouknul se neprotější stěnu, kde se v zrcadle odrážela postava klečícího chlapce zpracovávající penis dospělého muže, tenhle pohled mu stačil a vyvrcholil do mladíkových úst tu životodárnou tekutinu.


Viktor vstal a přitiskl svá vlhká ústa na ty Severusova a dal mu tak ochutnat jak chutná.


Severuse by nikdy nenapadlo, že ho něco tak obscénního jako ochutnání jeho samotného vzruší, ale opak byl pravdou.


Viktor si přitáhl profesora blíž, zatnul nehty do jeho půlek a začal se třít o jeho erekci, jeho svůdné pohyby se zrychlovali, až se slastným zavytím vyvrcholil přímo do profesorových černých chloupků.


Viktor se lehce svezl a položil si hlavu na rameno milence a tiše oddychoval.


A uklízet to bude kdo?“ probral ho z transu Severův nesmlouvavý hlas


Viktor se na něj laškovně usmál a jeho jazyk začal brázdit profesorovo tělo. Lehce přejel po jedné bradavce až se vztyčila, pak zapojil do práce i zuby a jemně ji stiskl, přesunul se k druhé a tu začal jemně sát.


Severus zasténal a začal bloudit rukama po chlapcově těle.


Viktor mezi tím pokračoval vlhkou cestičkou přes břišní svaly, kolem pupíku až se dostal, do černých chloupků, které byly znesvěceny jeho semenem, které hned slízal a chtěl pokračovat níž, ale byl zastaven.


Chci tě teď, tady a pěkně ze zadu“ promluvil Severus zastřeným hlasem plným chtíče.


Viktor si poslušně klekl na všechny čtyři a vystrčil na něj svoji roztomilou vypracovanou prdelku.


Severus se neudržel a jemně ho do ni kousl a zanechal na ni otisk svých zubů. Pak už jen zamumlal nezbytné lubrikační kouzlo a na poprvé do něj vnikl celou svojí délkou. Chvíli v něm nehybně zůstal a vychutnával si ten pocit nekonečné hloubky. Pak už však neudržel svůj chtíč a začal přirážet.


Viktor byl v opět vzrušen a tak rukou nahmatal svoji erekci a začal ji ve stejném tempu, tak jak muž přirážel, třít


Severus našel chlapcovi bradavky a začal je mnout mezi prsty a jemně do nich štípat. Věděl, že již za chvíli bude, proto odsunul chlapcovu ruku a nahradil ji svou. Udělali se oba najednou a jejich orgastický výkřik splynul v jeden.


Svalili se oba na zem a nechávali doznívat ty báječné pocity a to slastné brněné jejich těl.


Severus se naklonil nad Viktora a pošeptal mu do ucha: „Byl jsi úžasný Viktore“ a skousnul mu lalůček.


Ber to jako dárek na rozloučenou Severusi.“ odvětil a zadíval se na protější stěnu, kde se jejich propletená těla odrážela v zrcadle.

Poslední komentáře
30.11.2008 17:23:39: to Lilithka: no...ze začátku jsme to brala jako hrubé vytknutí, po důkladném rozboru mi přišlo vhodn...
29.11.2008 20:14:04: Ehm... co napsat, abys to brala jen jako radu, ne jako touhu hrubě ti něco vytknout... prostě a jedn...
29.11.2008 01:30:56: Ahoj, tvá povídka se mi líbí, myslím, že to byl můj historicky první slash VK/SS, co jsem četla smiley...
 
Vše, to co se kolem nás děje má svůj důvod.